У Сум з’явилось 14-ть амбасадорів

Амбасадори – це посли міста. Впродовж 6-ти тижнів охочі опановували професію гіда. Для учасників програми навчання було безкоштовним. Головна умова – провести 2 авторські екскурсії на вимогу міста.  Це проект громадської організації «Центру освіти впродовж життя» та агенції промоції «Суми».

 “Цей проект містоутворюючий, створений він за грантові кошти для містян цього міста, для того, щоб люди віднайшли свою закоханість у місто, змогли отримати певний досвід, свої знання і займатися власною справою як амбасадори. Вони тепер представляють своє місто як індивідууми, як посланці всьому світові ” – каже  Анна Швіндіна, виконавчий директор ГО «освіта впродовж життя».

У Сумах навчали бути амбасадором вперше.

“Дізнався дуже багато нового про Суми. Про тих людей, які творили це місто, про місця, про зруйновані собори, про наші недобудовані різні будівлі які стоять, просто, законсервовані і взагалі не функціонують . В мене є така оригінальна екскурсія, хочу показати Суми із висоти пташиного польоту, чи не знаю, якось так вона буде називатись” – каже Сергій Гончаренко, учасник програми

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь