У Сумах 13 будинків залишаються без тепла

13 будинків, які обслуговує Котельня північного промвузла в Сумах, станом залишаються без опалення. Про це повідомили у департаменті інфраструктури міста. Причина – аварійні ситуації на мережах.

В будинку, який знаходиться за адресою Ковпака, 15 немає опалення через порив.

“Не грілися ми, дітки маленькі , холодно. Гарячої води взагалі не було, так що дуже важко.  Ми даже боїмся, що коли немає опалення, щоб нам платіжки не поприходили. Надо збирать підписи. В Жек – безполєзно, тольк опалювальний сезон вони тілки починають там щось ковирятись. Холодно в хаті. І діти одіті і ми одіті”  – каже Світлана Демченко, жителька будинку Ковпака, 15

Через порив на тепломережі немає опалення також у двох будинках через дорогу – на Курській, 129 та 123.

Ці будинки обслуговує підприємства «Сумижилкомсервіс».

“На Ковпака, 15 великий порив вже замінено близько 7 метрів труби. Роботи продовжуютьсяПуск тепла – це непередбачувана обставина, яка не може гарантувати на 100 відсотків того, що не буде пориву”  – каже Богдан Здєльнік , директор КП «Сумижилкомсервіс»

 Ми спитали у заступниці директора «Сумитеплоенерго» Надії Покутньої – чому не витримали мережі, зокрема, за адресами на Курській 123 та 129. Сьогодні вона від коментарів відмовилась. Пообіцяла відповісти завтра, після того, як дізнається подробиці. Додам, на ранок понеділка не підключеними до опалення залишались 15 будинків – ті, які обслуговують «Сервіс-Дім», «Рубін», «Сумижилкомсервіс» і «Коменерго-Суми».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь