У Сумах 13% ліфтів мають дозволи на роботу


13 відсотків ліфтів у Сумах мають дозволи на роботу. Про це повідомили в Управлінні держпраці. Наразі обласне управління  судиться з комунальним підприємством «Сумижитло».

Адмінсуд розглядає справу за позовом Управління Держпраці Сумщини до КП “Сумижитла”, аби зупинити ліфти,  що працюють у місті без відповідних перевірок.

Головний спеціаліст Управління держпраці в Сумській області Марія Король говорить: “Це вже не перше засідання, у серпні  була проведена перевірка, було складено акт,   на підставі якого був ряд порушень  – відсутність дозволів на 56 ліфтів. Був поданий позов до адмінсуду на зупинку експлуатації ліфтів”.

Представник відповідача прокоментувати свою позицію відмовилася без пояснення причини. Це зробив і в. о. директора підприємства Олексій Швець.

 

У засіданні суду оголосили перерву до понеділка.

А це 12-поверхівка на Горького. Тут працюють 2 ліфти – пасажирський та вантажний.

Вікторія Жаловага, головний спеціаліст по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління держпраці в Сумській області говорить: “У місті Суми 816 ліфтів, які встановлені у багатоповерхівках і лише на 107 ліфтів є дозволи. Ми знаходимо незадовільний стан ліфтових кабін, відсутність освітлення, відсутність двостороннього зв’язку, несправності вентиляції.”

 

Рішенням виконкому від 5 вересня цього року ліфти,  які знаходяться в житлових будинках передали в експлуатацію комунальному підприємству «Сумитеплоенергоцентраль». Їх, за словами Володимира Войтенка, заступника Сумського міського голови, передали, бо  стадія банкрутства  підприємства не давало можливості робити ремонти.

Директор КП “Сумитеплоенергоцентраль” Євген Скоробагатський пояснює:  “Ми уклали договори з експлуатаційно-технічним центром, пройшли повне обстеження підприємства.  У вівторок отримуємо один транш на 816 ліфтів. З них частина на капремонті – не працюють. До кінця року ми отримаємо на них дозволи. Десь біля 760 ліфтів дозвіл отримали. Лише в технічній частині”.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь