У Сумах 220 студентів-медиків склали КРОК 2

Іспит із загальної лікарської підготовки сьогодні склали студенти випускного курсу медичного інституту. Тест Крок 2 містить 200 питань та не перескладається.

Нові питання є завжди. Багато питань у цьому році з імунопрофілактики. Ми знали, що так буде. Ми намагалися готуватися, були незрозумілі питання, але небагато”, – каже Станівлав, студент 6 курсу.

“Іспит дуже важкий. Питання знала ті, що були в буклетах. Було багато нових запитань з вакцинації. Нам говорили, що будуть питання з вакцинації, говорили про те, щоб ми вчили загальну інформацію, бази не було. Це погано. Даних не було ніяких, щоб читати. Все з інтернету”, – розповідає Марина Ірісковська.

Всі тести були складені по програмі. Можливо самими студентами було десь щось упущено, але так дисципліни були згідно програм”, – розповідає Микола Зелений.

Сьогодні іспит крок 2 склали 220 вітчизняних студентів-медиків. 22 травня це зробили 114 іноземних студентів медиків. 

Нагадаю, іноземні студенти учора протестували під стінами Медичного інституту СумДУ.  Мітингували через некоректні питання у тестуванні КРОК 2. За їхніми словами, питання, які були у тестах – не були у програмі навчання.   Коли були внесені зміни до переліку тестових запитань?З яких підстав та чому були внесені зміни? Ці питання ми вчора надіслали до Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України. Сьогодні ми про це запитали  виконувачку обов`язків Міністра охорони здоров`я Уляну Супрун.

« Ми підвищуємо вимоги до отримання диплому. Є великі проблеми з іспитом «крок», бо зараз запитання є застарілі. Коли ми порівняємо їх з іноземними екзаменами, вони дуже відрізняються. За деякий час ми будемо також одночасно із «кроком» давати міжнародний іспит. Коли ми побачимо, що ті оцінки будуть вже рівні між собою, ми будемо розуміти, що можемо вже відкласти міжнародний іспит і залишитися лише на подання «кроку». Минулого року, коли у наших студентів – інтернів були вставлені в іспиті «крок» 30 запитань від американського іспиту ліцензійного, то лише три відсотки наших інтернів змогли отримати 70% або краще правильних відповідей», – говорить Уляна Супрун, виконувачка обов`язків Міністра охорони здоров`я.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь