У Сумах 80 родин прикордонників отримали квартири

Сьогодні  сумські військовослужбовці-прикордонники отримали ключі від  власних квартир у 10-поверхівці  на Ковпака.

Спочатку прикордонниками вручили грамоти. Далі  – ключі від квартир.

“13 років чекали. Радість за  чоловіка відчуваю, гордість, що отримали своє житло”, – говорить Марина Румбешта, дружина прикордонника.

“Одна тільки думка, що буде власне житло дає наснагу служити і сподіватися на краще”, – розповідає прикордонник Андрій Румбешта.

Інна Косюченко, прикордонниця розповідає: “20 років чекали на це житло. Отримала квартиру на 3 поверсі. Буду облаштовуватися”.

 На будівництво будинку витратили 38 мільйонів гривень з держбюджету. Першу чергу відкрили минулого року. Тоді заселилися 80 родин прикордонників. Другу чергу добудовували рік. І сьогодні ще 80 родин отримали ключі від квартир.

“У цьому році ми здаємо близько півсотні квартир – Хмельницький, Рівне. По програмі до 2020 року сплановано біля 1500 таких квартир. Роботу будемо продовжувати”, – говорить Петро Цигикал, голова державної прикордонної служби України.

Тут 40 квартир двокімнатних, 30 однокімнатних і 10 – трикімнатних. Родина Миколи Зайця  разом з іншими відвідують власну квартиру. Чоловік 16 років у прикордонниках. Останні 10 років у черзі  чекав на житло. “Потрібно ще багато коштів  – нові меблі, утеплити балкон”, – говорить чоловік.

Дружина пана Миколи Віталіна разом з донькою  оглядає  балкон і кухню.   

“Ну як хазяйка на кухні хотілося б стіл, а так все необхідне, щоб приготувати якусь їжу, помити посуд – у нас є”, – говорить Віталіна Заєць, дружина прикордонника.

 Ми спитали – скільки ще прикордонників чекають на житло. За інформацією речника Сумського прикордонного загону Романа Ткача, без квартир ті, хто стали у чергу у 2018. А точних цифр він не називає. Зазначу, торік, коли вручали квартири прикордонникам, говорили про 300 людей, які залишаються у черзі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь