У Сумах аварія з трьома ГАЗелями: є травмовані

Дорожня пригода за участю трьох автівок. 21 вересня близько 15 години на Білопільському шляху неподалік повороту на Тепличний зіткнулись три ГАЗелі”, одна з них вантажна – вона перекинулась. Ще дві рухалися з пасажирами. Одна за маршрутом «Суми-Конотоп».

Олег Сологуб, старший інспектор управління Патрульної поліції м. Суми, говорить: “Одна з ГАЗель, яка на даний момент перекинута – рухалась вулицею Білопільський шлях і включила поворот, щоб повернути на Тепличний, зупинилася повністю. У цей момент позаду їхав маршрутний транспортний засіб, який перевозив людей. Не дотримався, напевно, безпечної швидкості руху, дистанції, інтервалу та бувши не уважним – допустив зіткнення своєю лівою частиною з даною ГАЗеллю, чим самим перекинувши її на смугу зустрічного руху, по якій в цей момент рухалась, ще одна ГАЗель, яка допустила з нею також зіткнення.”

Юрій Луценко, начальник оперативно-диспетчерського управління «Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф», розповів: «Приїхавши на місце аварії за медичною допомогою звернулося 9 потерпілих, із них 5 відвезли до лікарні. Вони госпіталізовані в нейрохірургічне та торакальне відділення обласної клінічної лікарні. В основному пошкодження грудної клітки та закрито черепно-мозкова травма»

Один із водіїв заявив: “Під час їзди розмовляв із пасажирами.”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь