У Сумах автобуси на нових маршрутах курсують кожні дві години

Курсують кожні дві години. Це графік руху автобусів на нових маршрутах. Від сьогодні у Сумах відкрили два таких – на лініях три машини.

Автобус 58-А. Курсує від Басів до вулиці Тополянської – через Харківську, Набережну річки Стрілки, Троїцьку, Привокзальну. Ще один – № 64 – сполучає Добровільну з центром. Їде через вулицю Металургів, Горького, далі на Петропавлівську, 20 років Перемоги, Чорновола, Іллінську і знову на Добровільну.

На двох лініях три автобуси: два на маршруті № 64 та один – 58-А. Графік руху -від 40 хвилин до понад 2 годин. Олександр Мироненко, аналітик сайту transport.sumy.ua, говорить: «Відкриття нових автобусних маршрутів – це по факту створення ілюзії вирішення проблеми, оскільки зараз існує проблема з приватними перевізниками, які не виконують умови договорів. І якби влада намагалась вирішити цю проблему, вона б розірвала договори з проблемними перевізниками. Випустила б велику кількість комунального транспорту на ті маршрути, які були зараз відкриті, це б дозволило забезпечити інтервал не одну, або, навіть, дві години, як ми можемо бачити зараз у розкладі, а хоча б 10-15 хв, щоб дозволило користуватися якісною послугою, як пільговим категоріям, так і платним категоріям пасажирів»

Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту та зв’язку Сумської міськради, говорить: «У нас немає такої кількості вільних автобусів комунального підприємства, щоб замість якогось маршруту запустити, це по-перше. По-друге, у мене на сьогодні немає підстав розривати договори»

Нові маршрути затвердили на виконкомі 18 жовтня. Тоді йшлося про 3 маршрути. Той, який поки не вводять в дію, передбачає з’єднати вулиці Героїв Крут та Степана Бандери – автовокзал.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь