“У Сумах без опалення зараз лишається один будинок” – кажуть в “Сумитеплоенерго”

У Сумах без опалення зараз лишається один будинок, він – за адресою Курська, 127. Тепла він не має через порив тепломережі. Так нам сказала заступниця директора «Сумитеплоенерго» Надія Покутня. За її словами, опалення пустять о 9-й вечора. З ранку сьогодні чотири будинки були без тепла. Всі вони – на території обслуговування Котельні північного промвузла, куди опалення почали подавати 2 листопада.

Ольга разом з родиною живе у будинку за адресою проспект Курський 129. Опалення  в їхньому будинку немає. Каже, гріється за допомогою двох обігрівачів, які стоять в кімнаті де спить 8-ми місячна дитина.

зробили ремонт до народження дитини, опалення немає в квартирі – повністю поцвіли стіни. Батько в нас учасник бойових дій, отак ми живемо. Батько не хворів у нас в окопах на сході, тут він у нас хворіє, бо живе в цій кімнаті, ми з дитиною там, там трохи тепліше.Температура в кімнатах – в цій кімнаті взагалі 13 градусів, там трошки більше – 15, включаємо обігрівачі – тут в нас градусів 17, там 18″ – каже Ольга Левікова, жителька будинку Проспект Курський 129.

Вдень не було тепла й у сусідніх будинках.

як варю їсти на кухні й нагрілася. Вдягаюсь – виходжу на вулицю грітися, як сонце є . Сонце заховалося – вже й задубла”  – каже Катерина Карнаух, жителька будинку Проспект Курський, 123.

нема опалення в нас, не було і не включали. Вдома бурки вдягаю й сплю й вкриваюся” – каже Надія Коваленко, жителька будинку Проспект Курський, 127.

“На дані житлові будинки були проведені гідравлічні випробування, які витримали випробування , але теплова мережа ведена в експлуатацію в 1971 році, відпрацювала більше тридцяти років і відпрацювала свій термін експлуатації . в зв’язку з чим в літній період , коли КППВ не працювала , теплові мережі були звільнені від теплоносія і при включенні опалення виник порив на теплових мережах” – говорить Надія Покутня, заступниця директора ТОВ «Сумитеплоенерго»

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь