У Сумах безкоштовні обігрівачі сьогодні не роздавали

Сьогодні близько двох десятків мешканців Курського мікрорайону Сум зібрались біля місцевого ринку аби отримати безкоштовно обігрівачі.

За словами місцевої жительки Лідії Олександрівни, вчора у них переписали серії та номера пенсійних посвідчень, і Олександр Соколов сказав їм, щоб вони прийшли о 12 годині – їм привезуть обігрівачі. Але простоявши близько години, сумчани розійшлися – обігрівачів не привезли.

Вчора, 1 листопада біля Курського ринку та в центрі Сум, які обслуговує Котельна Північного промвузла, Олександр Соколов, представляючи партію “Наші”, безкоштовно роздавав тепловентилятори.

Цю акцію можна розцінювати як передвиборчу технологію, яка називається – «тут і відразу».  Технологія розрахована на те, що береться найбільш актуальна проблематика, зараз у нас у місті Суми Курський мікрорайон має проблеми з опаленням – достатньо актуальна проблематика для людей, які проживають у цьому мікрорайоні. Далі обирається чітка цільова аудиторія – це малозабезпечені люди. Я думаю, що треба розуміти, що це є технологія, яка розрахована на те, щоб збільшити електоральні вподобання для своєї цільової аудиторії. І як на мене це не зовсім коректна, правильна технологія, з якою варто працювати,” – сказала політолог Андріана Костенко.

На камеру коментувати ситуацію Олександр Соколов не погодився, відповів письмово: “Протягом двох тижнів я особисто отримав десятки звернень сумчан, які страждають через відсутніть тепла від котельні північного промвузла. Як людина небайдужа, я не міг стояти осторонь, тому було вирішено придбати певну кількість обігрівачів, які були безкоштовно передані найменш захищеним мешканцям Сум: людям похилого віку, малозабезпеченим родинам. Це є звичайна людська допомога один одному, а не предмет для спекуляцій. Ніколи не був байдужим до проблем людей, і дуже хочу, щоб всі відповідальні сумчани не словом, а ділом доводили принцип: наші своїх не лишають в біді“.

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь