У Сумах біля кладовища реконструюють житловий будинок

Поліпшать стан будинку і території навколо нього. Такого домоглись жителі на вулиці 20 років Перемоги, 3. З початком будівництва поруч із їхнім житлом Меморіального комплексу на Алеї Слави люди бунтували. До них ходили міські чиновники – залагоджувати конфлікт.

Зоя Сіпун, мешканка вул. 20 років Перемоги, 3, говорить: «Обіцяного три роки чекають. Просимо, будь ласка, щоб ми не залишилися без нічого. Не будинку не буде, ні фасаду. Обіцяють фасад зробити, і дах покрити, і біля будинку асфальт»  

Володимир Войтенко, перший заступник Сумського міського голови, розказав: «Виникла конфліктна ситуація на тому тижні. Але ви бачите розмова була нормальна, спокійна і взаємними побажаннями дійшли до якогось виконання. Зараз коштів немає, але ми будемо планувати закладати на наступний рік повне фінансування проекту-реконструкції. З облаштуванням невеличкого дитячого майданчика, з «автопарковкою» для авто, плюс огорожа». За словами Володимира Войтенка, на реконструкцію треба півтора – два мільйони.

У серпні цього року мешканці будинку протестували – їхнє невдоволення викликало те, що через будівництво на Алеї Слави їхній паркан посунули на метр у глибину. Вадим Дубодєлов, керівник проекту Меморіалу, що має постати на центральному кладовищі розповів про те, як просувається робота. Вадим Дубодєлов, керівник проекту, говорить: «Ми зробили 80 відсотків роботи. Закінчуємо пілони вхідної групи, ми виправляємо брак в деяких місцях по укладці брущатки. І сподіваємося, що ми приступимо до будування меморіальної стіни. У цій частині буде меморіальна стіна, стіна Героїв, одна частина її буде біла, на ній буде смуги з чорного граніту, далі буде частина метал-війни: осколки граду, броні-техніки, які уособлюють війну. І далі буде чиста стіна, яка уособлює цих людей – пам’ять»

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь