У Сумах біля центрального собору представники громадських організацій закликали православних вірян до єднання

Близько 9-ї ранку в центрі Сум біля Спасо-Преображенського собору представники декількох громадських організацій провели акцію на підтримку об’єднання православних церков України.

Співорганізатор акції Сергій Супрун: “Наша акція носить мирний, просвітницький характер, те що нам закидають, що ми будемо на когось нападати, захоплювати храми, в нас немає таких намірів і ми цього робити не будемо. Акція має всеукраїнський характер і наші побратими в інших містах проводять подібні акції. Ми просто закликаємо людей до єднання”.

Представник ГО «Граніт» Олександр Попов«Українська православна церква набула канонічності, тобто, немає перепон переходити до Української православної церкви”.

Староста Спасо-Преображенського собору Української православної церкви Московського патріархату Олександр Соколенко: “Вони прийшли говорити про церкву. Як вони можуть казати про церкву, коли відсутнє елементарне: якісь реквізити цієї церкви. Де ікона, де хрестик? Про що розмовляти з цими людьми? Ми теж хочемо з кимось об’єднуватись, але люди прийшли не об’єднуватись. Коли люди об’єднуються, вони приходять з хорошим настроєм».

Наприкінці учасники повісили український прапор біля Спасо-Преображенського собору. За нашими підрахунками в акції узяло участь 20 чоловік.

Прес-секретар Сумської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) Георгій Тарабан на наші телефонні дзвінки не відповів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь