У Сумах частково включили опалення

У Сумах частково розпочали опалювальний сезон. А саме у деяких закладах соціальної сфери за заявами їх керівників. Про це сьогодні розповідали під час засідання спеціальної комісії. Також обговорювали готовність житлового фонду міста до подачі тепла.

Цілісно-майновий комплекс теплопостачання м.Суми, який обслуговує «Сумитеплоенерго» готовий до опалювального сезону. Станом на сьогодні до «Сумитеплоенерго» звернулися і вже розпочато опалення в дитячій міській лікарні по Троїцькій,28, обласний диспансер радіаційного захисту населення по Троїцькій,14, центр реабілітації дітей Лушпи,16, четвертий психдиспансер – Троїцька,14, обласний перинатальний центр, Санаторна,3. Тобто, за письмовими зверненнями з гарантією оплати ми вже розпочали включення опалювання лікувальних закладів», – зазначила заступник директора ТОВ “Сумитеплоенерго” Надія Покутня.

«Акти готовності до опалювального сезону зараз активно підписують всі житлові організації. На сьогоднішній день це близько 89 відсотків», – відзвітував директор Департаменту інфраструктури міста Суми Григорій Яременко.

«Стаціонарні відділення дитячої лікарні і стаціонарні відділення пологового будинку – у нас розпочато по розпорядженню вчора було підключення тепла. Скарг поки немає від пацієнтів, від лікарень. Ми вважаємо, якщо погодні умови, як нам обіцяють, трішки поліпшаться наступного тижня, то можуть решта закладів трішечки почекати з підключенням тепла. А залишити так, як є – дитяча лікарня і пологове відділення», – каже провідний спеціаліст відділу охорони здоров`я Сумської міськради.

«Є дошкільні заклади, де в деяких приміщеннях, де перебувають діти, температура сягає 12-13 градусів. Це звичайно дуже низька температура. У школах, оскільки діти дорослішого віку, то звичайно тепліше. Температура у школах і вестибюлях у школах значно нижча, а в кабінетах, в більшості кабінетів температура тримається на режимі, який дозволяє проводити навчально-виховний процес», – зазначила начальник управління освіти і науки Сумської міськради Антоніна Данильченко.

«Щодо житлового фонду. Наступне засідання я хотів призначити  на понеділок, але, я думаю, в понеділок, під час апаратної наради я зроблю оголошення щодо прийнятого нами рішення наступного засідання комісії», – говорить Сумський міський голова Олександр Лисенко.

Нагадаємо, одним із показників до включення опалення є середньодобова температура нижче 8 градусів упродовж трьох діб.

«На вчорашній день була сама низька температура повітря. Уже сьогодні, завтра температура і в подальшому на протязі неділі-двох очікуємо підвищення температури повітря в межах від 9 до 11 градусів. Єдине, що хотілось би зазначити, що у зв’язку з переміщенням зони високого тиску погодні умови в найближчі 4 дні будуть дещо гіршими, тому що очікуються місцями короткочасні дощі і 6 числа досить сильний вітер», – каже начальник Сумського гідрометцентру Олександр Пономарьов.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь