У Сумах частина вулиць залишилася без води

Сьогодні у Сумах частково відключили  воду. З дев`ятої години ранку припинили водопостачання будинків по вулицях 20 років Перемоги, Петропавлівській, Герасима Кондратьєва, Гамалія та  прилеглих до них вулиць. Пов`язано це з переврізкою водопровідної мережі.

“Перед ремонтом дорожнього покриття виконується заміна мереж, які на сьогодні прийшли в повну негодність. На сьогодні замінено 935 метрів погонних водопроводу. Перший етап закінчимо, люди нап’ються води, а потім буде розпочато другий етап. Це від Громадянського провулку до вулиці Шишкарівської. Це буде з вівторка”, – говорить головний інженер КП “Міськводоканал” Йосип Тисівський.

 Технічну воду, тобто воду для господарських потреб роздавали за адресою Герасима Кондратьєва, 110 та біля школи № 2 по вулиці Богдана Хмельницького.

“Роздаємо воду технічну, але ж вона не питна, хоч і набрана з резервуару для питної води.  Зранку заправилися, приїхали,  поки не закінчаться роботи, може годин до 8, будемо стояти. Ну тут 3 тони води, чоловік 10 прийшло, бо може ще на роботі люди”, – говорить Микола Авдієнко, працівник КП “Міськводоканал”.

 Відновлять водопостачання після завершення робіт.Планують це зробити сьогодні, час у водоканалі не уточнюють.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь