У Сумах День захисника України святкували на пл. Незалежності

Військова техніка, парад і польова кухня. У Сумах пройшли урочистості до Дня захисника України. Розпочали святкування на пл. Незалежності відкриттям виставки військової техніки. Тут  і БТР, і зенітна установка, і проти-танковий ракетний комплекс. Уся ця техніка належить Сумському прикордонному загону.

Євген Лишенко , старший сержант ДСПУ говорить:

“Даний зразок – це ЗУ-23, 78-го року вироблена, калібр 23 мм, розрахована на пораження повітряних цілей, а також наземних цілей. Машина серйозна 900-1000 вистрілів у хвилину. Це таке свято не награне, це свято на крові, на товаришах, на горі. Воно ось тут, в сердці”.

Максим Остапенко, школяр каже: 

«Це зенітка. Вона для того, щоб знищувати ворогів».

Кадети сумського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка склали клятву на вірність Україні. Закінчилися урочистості під звуки військового оркестру парадом військових підрозділів.

Іван Батюк, школяр розповідає: 

“Мені сьогодні сподобався парад. Особливо те, що молоде покоління, кадети, які мають змогу захищати нашу державу. Вони ж пішли в кадєтку, правильно, вони ж налаштовані на те, що будуть захищати Україну. В мене просто родина військових, тому для мене це свято багато чого значить. Я просто розумію тяжкість війни”

Віктор безкаравайний, учасник бойових дій говорить:

“Я служив у 72 білоцерківській бригаді. Ви бачите, я не молодий, а все таки вирішив захищати свою країну, коли було найтяжче. Це 15 рік, коли не знали, що буде далі. Це така обстановка тривожна для України була. Зараз слава Богу трошки вже стабілізувалась, армія стала на ноги. Я вже трішки спокійний. Це свято означає – свято для всієї України. Відзначаємо відродження нашої армії. Нашої країни”.

Поряд з військовою технікою, 27 арт-бригада розгорнула польову кухню. Сумчан годували кашею, приготовленою власноруч.

Олена Остапенко, армійський повар розказує: 

“Ми пригощаємо гречаною кашею з курятиною, і чай солодкий. Я думаю, що на всіх вистачить. Гречки десь 20 кг використали”

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь