У Сумах діти створювали фоторамки

Дитячий майстер-клас «Фото на згадку». Сьогодні у Сумах діти вчилися майструвати рамки для фотографій. Робили це в рамках соціального проекту згуртування громади «Соціальна сумка».

У Палаці дітей та юнацтва майже 2 десятки дітей займалися хенд-мейдом. По черзі мали підходити до столу з акриловими фарбами та створити власну рамку.

“Важко, треба змішувати фарби, розмазувати, наливати фарби. Мені подобається, вона красива як райдуга”, – говорить Вадим, учасник майстер-класу.

“Таку рамку я робила перший раз, головне, щоб ти була впевнена, ти маєш кісточкою розмальовувати рамку, так не тяжко. Я хочу зробити спільне фото з друзями і поставити в цю рамку”, – говорить Анна, учасниця майстер-класу.

Організували майстер-клас у рамках проекту підтримки внутрішньо-переміщених осіб, за сприяння Міжнародної організації з міграції.

“Сьогодні беруть участь 15 дітей, більшість із них вихованці центру соцреабілітації дітей області, декілька місцевих мешканців, переселенці.  Усього нами було закуплено обладнання на понад 10 000 євро, з якими ми з волонтерами безкоштовно організовуємо всі ці заходи”,  – говорить Владислав Лазаренко, куратор проекту.

Додам проект тривав рік. Це 10-й фінальний майстер-клас у соціальній школі образотворчого мистецтва.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь