У Сумах для дітей учасників бойових дій організували заняття з панкратіону

Безкоштовні заняття з панкратіону для дітей учасників бойових дій організовує “Центр обслуговування учасників бойових дій”. Запрошують дітей віком від шести до 15 років.

«Якщо будуть бажаючі майстри, кандидати у майстри спорту по кікбоксінгу, по якимось іншим видам спорту – ми запрошуємо. Будемо по нашим технічним можливостям проводити багато гуртків, а поки що розпочнемо з панкратіону», – каже директор КУ “Центр обслуговування учасників бойових дій та членів їх сімей” Олександр Мортвинюк. 

Набір в групу панкратіону входить в комплексну програму, яку центр проводе по наданню допомоги. Також у центрі проводитимуться заняття англійської мови та комп’ютерні курси.

« Групи будуть формуватися, залежно від кількості дітей, які будуть бажати займатися. Чим буде більше дітей, безумовно тим буде більше груп. Поки що набираємо усіх, хто бажає, а залишаться тільки ті, хто захоче і хто знайте себе в цьому виду діяльності. Запрошуємо дітей для того, щоб вони були добре фізично розвинені і в майбутньому могли захистити і себе і свою державу», – додає тренер-викладач з панкратіону Сергій Кормілець. 

Запис на заняття з панкратіону почнеться з початку лютого. Детальніша інформація за адресою: місто Суми, вулиця Герасима Кондратьєва  165\71.  Телефон : 050 107 94 53.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь