У Сумах до лікарів можна записуватися онлайн

Електронний запис до лікарів запрацював у Сумах. Записатися до лікаря можна за допомогою Сервісу Helsi. me.

У Сумах у двох центрах медико-санітарної допомоги можна записатися до лікаря онлайн. Це можна зробити з п`ятниці. Це можуть зробити 2 500 містян. Для цього необхідно зареєструватися в системі.

Усього за 2 з половиною дні тут зареєструвалося 2500 тисячі пацієнтів.

“Роботи трошки побільшало. Багато пацієнтів похилого віку, яким треба все пояснити. З молоддю питань немає. Кожному потрібно згоду підписати ось і прийди до нас”, – говорить реєстратор  Світлана Пєвнєва.

Лікар-терапевт Світалана Машин говорить: “Сьогодні 15 пацієнтів записалося.  Відкриваємо електронну карту пацієнта. Вносимо огляд, діагноз виставляємо, призначенні і вони можуть, не виходячи з дому можуть подивитися свої результати обстеження, лікування”. 

Впроваджує систему  – компанія Helsi. Директор з впровадження Євген Донець говорить:”Це сервіс, який дозволяє записатися пацієнту на прийом, також зберігати дані в електронному  вигляді,забезпечує підписання декларацій. Для комунальних закладів ми передали систему безоплатно, за 1 гривню. Ми створили тут команду для навчання лікарів, ми тут проводили навчання і далі проводитимуть”. 

“На сьогоднішній день технікою укомплектовані тільки завідувачі амбулаторій.  У лікарів амбулаторного прийому ще немає комп’ютерів. Керівництво обіцяє найближчим часом”, – пояснює Володимир Катков, директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Володимир Катков.

“Сьогодні тільки 12 лікарів навчили ми, бо це така система, ми тільки отримали ноутбуки, операційна система така, що треба попрацювати”, – говорить Ганна Івженко, директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 2.

На укомплектування з міського бюджету виділено 4 мільйони гривень .

“Було закуплено 30 стаціонарних комп’ютерів і 144 ноутбуки. Техніка  – 3 млн 200 гривень, майже 800 тисяч гривень на проведення мереж в лікувальних закладах. 01:10

Загалом записуватися на прийом до лікаря можна буде як онлайн, так і в реєстратурі.

Нагадаю, з 1 серпня 2017 на базі поліклініки №1 міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди діє система «Поліклініка без черг». За інформацією начальника відділу охорони здоров`я Олени Чумаченко, система буде продовжувати діяти при записі до лікарів вторинної ланки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь