У Сумах дозволили вмикати опалення в садках і лікарнях

З 12 жовтня, у сумських садочках і лікарнях дозволили вмикати тепло. Таке рішення сьогодні прийняли під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Олександр Журба – заступник Сумського міського голови говорить:

«Зараз звертаються до нас директори дитячих садочків, в яких уже дітям холодно, тому комісія з завтрашнього дня дозволила закладам освіти і медицини отримувати теплопостачання. Всі освітні і медичні заклади на сьогоднішній день готові для пуску тепла. Були зауваження по 9 освітнім закладам. Це 4 садочка і 5 шкіл. Вони зараз відпрацьовуються».

Завідувачка садка «Калинка» Ірина Тимченко повідомила:

«Наш заклад надіслав лист у ТОВ «Сумитеплоенерго» про те, щоб зняти пломби і підключити нас до централізованого опалення. На вівторок нам обіцяли ці пломби зняти і тепло піддержать. Тобто ми маємо надію, що у вівторок наші дітки прийдуть у теплий садочок».

У термінах ввімкнення опалення у житловому секторі Сум змін не має – тепло подаватимуть з 18-20 жовтня. За словами Олександра Журби, станом на 11 жовтня до зими технічно готові 90% будинків, по решті – тривають капітальні ремонти. За інформацією сумського гідрометцентру, найближчий тиждень у Сумах буде тепло.

Олександр Пономарьов – начальник Сумського гідрометцентру, говорить:

«Починаючи з 11 і до 20 жовтня мінімальна температура очікується від 2 до 5 градусів, а максимальна від 15 до 18».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь