У Сумах фашистською символікою запрошують до нічного клубу


Фашистська символіка, як реклама. Дівчина в касці та у військовій формі зображена на рекламі одного з сумських нічних клубів.

Про афішу розповідає сумчанка Вікторія Закорко: “Афіша абсолютно огидна, з  точки зору моральності, вона порушує закон, бо заборонена нацистська символіка. Не знаю, чим керувалися працівники клубу, що хотіли на скандальній славі зробити піар. Бо 23 лютого це заснування і фашистської партії”

Адміністратор закладу відмовилася говорити з нами на камеру.

Проте дала телефон ініціаторки заходу. Дівчина погодилася говорити тільки телефоном.

“Я сьогодні організовую вечірку, яка називається «мілітарі паті». Вам про це щось говорить? – Євгенія, ви в курсі, що символіка фашистської Німеччини… – Яка символіка, я не бачу там ніякої символіки Я скопіювала цю картинку з Інтернета, я цього не побачила, тому що моє серце, моя душа, мій розум – чисті”, – говорить Євгенія, дизайнер розважального закладу.

“Тут рекламування зброї. В законі передбачено , що рекламування зброї дозволено лише у спеціальних виданнях друкованих, у тих торговельних центрах, де знаходяться ці магазини і на виставках. Закон передбачає, що рекламування розіграшів має містити інформацію про початок та закінчення строку дії акції, про місце її проведення. Цієї інформації немає”, – говорить Наталія Люлько, голова громадської спілки “Асоціація рекламістів Сумщини”.

“Під час здійснення контролю з дотримання законодавства «про рекламу» працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено рекламу нічного клубу «Александрія» на якій містилася фашистська символіка, а також зброя. Це є порушенням законодавства про рекламу у зв’язку з чим було прийняте рішення про порушення провадження у справі”, – повідомив Володимир Єщенко, начальник управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області.

Адміністрація закладу, після розголосу,  зняла рекламу.

Справа буде розглядатися керівником Головного управління Держпродспоживслужби 28 лютого. Нічному клубу загрожує штраф до 5 тисяч ста гривень. А згідно Кримінального кодексу України виготовлення та поширення нацистської символіки тягне за собою покарання до 5 років за гратами з конфіскацією майна.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь