У Сумах футбольним матчем привітали тренера з днем народження

На майданчику спорткомплексу Сумського педуніверситету зіграли перший футбольний матч 2019-го.

Присвятили його Володимиру Гладову, який вчора, 1 січня, відзначив день народження. Прийшли та приїхали привітати Володимира Гладова його колеги та вихованці. За понад 30-ть років тренерства він працював із командами вищої, першої, другої ліг чемпіонату України, аматорськими командами Сум та збірною України серед спортсменів з вадами зору.

“Рахунок для мене не важливий. Приходять люди, ми спілкуємось. Для мене головне – прийшли вихованці. Привітали мене з днем народження. Для мене найголовніше – це спілкування з вихованцями” – говорить Володими Гладов.

“Володимир Васильович – перший футзальний тренер . Футзальний батько можна сказати. Тому кожного року намагаємось прийти, привітати” – сказав гравейь футбольного клубу “Food Centre-СумДУ” Віталій Катеринін.

Як завжди другого числа ми збираємось з ранку. Щоб його поздоровити і пограти у футбол”, – сказав гравець польского клубу «MOKS» віталій Лісніченко.

“У нас вже традиція. Скільки років ходити вітати. І дай Бог, аби ця традиція тривала ще років сто”, – говорить капітан роменського “Рятувальника” Володимир Чухненко.

Грали усі, хто прийшов. На майданчику зустрілись як футзалісти- та футболісти-професіонали, так і аматори: чемпіон Європи і світу серед спортсменів з вадами зору, чемпіони України з футболу серед аматорів, представник польської футзальної «Екстракласи», гравці першої та другої ліг чемпіонату України, представники команд аматорського чемпіонату міста Суми. Всі вони поділилися на дві команди: «зелену» (умовно старших гравців) і «помаранчеву» (молодих). Грали не на результат, а заради наставника. З перевагою в один м’яч перемогла «молодість». А на питання “Хто такий Володмир Гладов у сумському футзалі?” учасник матчі Артем Линник відповів так: «Батька».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь