У Сумах горів банкомат


У будівлі “Наш маркет” на Роменській, 90 горів банкомат “Укргазбанку”. За інформацією Нацполіції, попередня версія загоряння – замикання проводки. “Зараз проводиться експертиза, яка дасть можливість з’ясувати, що сталося насправді “, – повідомив спеціаліст сумського відділу поліції Володимир Кузьменко.

“Наш маркет” належить дружині першого заступника Сумського міського голови Володимира Войтенка. Він вважає, це тиском через сім’ю. Я підозрюю у цих діях підприємців, того ж Соколова, який там мітингував під прокуратурою проти Олександра Лисенка і мене особисто. Того ж Анатолія Жука, який організував роботу департаменту “.

Обидва чоловіки свою причетність до цієї справи заперечили. “Я впевнений, що якщо підняти документи, які, наприклад сьогодні за фактом було відкрито провадження, то я впевнений, що там потерпілий не Володимир Володимирович, а, в першу чергу, банк“, відповів Анатолій Жук.
Якщо він у своєму коментарі мав на увазі саме мене, то я б порадив лікувати свою голову далі“, – сказав Олександр Соколов.

Отримати коментар банку, який орендував приміщення у магазині, нам не вдалося.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь