У Сумах громадськість із плакатами невдоволена ремонтом доріг

Із плакатами через роботу директора «Шляхрембуду». Сьогодні на апаратну нараду до Сумського міського голови прийшли представники громадськості. Заявили про невдоволення якістю доріг та їх ремонтом.  Свої зауваження виклали в листі.

“Це нормально, коли працівник «Шляхрембуду» знаючи, що ми їздимо по місту Суми і робимо дороги і він бере лопату і там, де звичайна яма, де пил та бруд бере туди суміш асфальту викидує  і сапогом резиновим притрамбовує.  Це правда.  Вимагаємо провести комплексну ревізію  дотримання технічних параметрів ремонтів доріг та списання матеріалів за 2015-17 роки”, – говорить Анатолій Кривець, заступник голови ГО “Авто Євро Сила” в Сумській області.

“Я не боюсь ніяких перевірок. За минулий рік було 3 перевірки  – КРУ, податкова і охороні праці. КРУ написали на 750 сторінок  – зауважень не було”, – пояснює Олександр Вегера, директор КП “Шляхрембуд”.

“Вимоги нормальні, хай міський голова повернеться і ми порадимося, створимо групу,  надамо всю інформацію”, – повідомив Володимир Войтенко, заступник сумського міського голови.

 За інформацією Олександра Вегери, усього на цей рік виділили 41 мільйон гривень – на поточний і середній ремонти доріг. За них планують зремонтувати  60 тисяч квадратних метрів доріг. Торік на такий самий ремонт витратили 51 мільйонів гривень  – зремонтували 86  тисяч метрів квадратних.

За інформацією патрульної поліції Сумщини, від 12 квітня разом із шляховиками вони вивчають стан автомобільних доріг. Оглянути мають близько 7 тис. кілометрів. Наразі подолали сьому частину.

 “Працівниками відділу безпеки дорожнього руху обстежено близько тисячі кілометрів доріг та близько 40 переїздів. Зокрема, такі райони як Охтирка, Тростянець, Краснопіллія, Липова Долина, Велика Писарівка, Ромни, Шостка та Недригайлів. Результати будуть  у середині травня –  усі виявлені недоліки фіксуватимуться в актах огляду    інформація буде направлена до міських голів”, – каже Олег Сологуб, речник управління патрульної поліції в Сумській області.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь