У Сумах громадськість обговорила бюджет

У Сумах громадськість обговорила бюджет. Слухання тривали 4 години. Долучилися до обговорення близько 200 чоловік. За цей час оголосили близько 20 пропозицій.

 За словами голови дорадчого комітету Віктора Волонтирця, не враховуються зараз пропозиції, які стосуються локальних питань. “Десь щось у дворі, десь якийсь підвал відремонтувати. Це не справа бюджету”, – говорить він.

Андрій Фролков, голова громадської експертної комісії з питань бюджету говорить, що в програмі охорони здоров`я немає висновку, наскільки зменшиться смертність дітей при народжуваності, наскільки зменшиться кількість патологій.

Світлана Липова, директор департаменту фінансів Сумської міськради говорить: “Це не стосується програми соціально-економічного розвитку. Не можна переписати 25 програм, які існують в місті. Це стосується галузевих програм, дійсно жителі хотіли б бачити в галузевих програмах, що  в результаті вкладених коштів отриманий такий результат. Я вважаю що головні розпорядники це почули”.

 Голова спілки енергетичного сервісу України Олександр Бойко каже: “Із 24 мільйонів, запланованих на заходи з енергозбереження,  жодної копійки на дії, які можуть привести до оптимізації тарифної політики стосовно житлового сектора не закладено. Чому?”

“Щоб закласти кошти, нам треба розуміти, куди їх закласти. Повинні бути бюджетні запити”,  – відповідає директор департаменту фінансів Світлана Липова.

Після того, як громадськість внесе свої пропозиції до бюджету, їх мають розглянути розпорядники коштів, далі внести свої пропозиції на розгляд виконавчого комітету. Там їх мають затвердити і винести на розгляд депутатів на сесії міськради 21 грудня. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь