У Сумах хлопцю з інвалідністю сусідка обрізала комунікації

У Сумах жінка обмежила доступ до води і каналізації сусіду – хлопцю з інвалідністю. Через таке чоловік живе у батьків. Квартира – на кількох господарів.

Два тижні ніхто не міг зняти замок із комунальної власності, який повісила жінка, що не проживає за цією адресою. Говорить Максим Лапін, мешканець квартири по вул. О.Шапаренка, 6:

 

«Розібрали каналізацію і трубопровід, до яких я був підключений».

 

Говорить батько Максима, Олександр Лапін:

 

« Порізали трубопроводи ні з ким не узгоджуючи, за відсутності Максима у цій хаті».

 

Приміщення по вулиці Олександра Шапаренка, 6 – колишня комуналка. У цьому коридорі три квартири. Одна з них – належить (приватизована) Максиму Лапіну, решта дві – комунальні. Тут зареєстрована Вікторія Середа з дитиною. За словами, Максима Лапіна, жінка здає кімнати в оренду. Аби зняти замок, який повісила жінка на туалет, чоловік викликав поліцію.

 

Говорить працівник сектору комунікацій Нацполіції Сумщини Володимир Кузьменко:

 

«Поліція зараз збирає матеріали, якщо вина буде доведена цієї людини, то їй може загрожувати штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 3 місяців».

 

Станом на 22 грудня за замок на туалеті кримінальне провадження відкрили – стаття «Самоправство». Також, розповів речник Департаменту інфраструктури Віктор Павленко:

 

«Був наданий припис обслуговуючій організації це по-перше, відновити доступ до місць загального користування – туалету, відновити водопостачання».

 

Це вже друга комісія, яка приходить за даним конфліктом. 10 грудня цього року комісія з числа департаменту інфраструктури та ЖЕКу, який обслуговує цей будинок, виписувала припис громадянці Середі, щоб вона усунула, тобто, зняла замок з туалету загального користування для того, щоб інвалід першої групи міг ним користуватись.

 

Вікторія Середа давати коментар нам відмовилась. Але ми залишаємо за нею або її  законними представниками право на відповідь у нашому ефірі.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь