У Сумах конфлікт між жеком і мешканцями багатоповерхівки


Конфлікт між жеком і мешканцями багатоповерхівки. Люди скаржаться на те, що їх змушують створювати ОСББ.

Зінаїда Михайлівна живе в цьому будинку на Супруна, 34 майже півстоліття. Наразі вирішують питання: чи створювати їм ОСББ.

“Водопровод, испорченая задвижка. Мы заявку пошли дали, а они нам дали бланки на создание ОСББ, сказали, чтобы мы создали комиссию, дали 40 гривен на оформление.  Какие могут быть внески с пенсионеров, какое ОСББ может быть”, – каже Зінаїда Кравченко, мешканка вул. Супруна, 34.

Організація, що обслуговує будинок, – керуюча компанія «Домком».

“Що стосується Супруна, 34 то ми утримуємо його, вони в лютому не зверталися, може раніше,  ми нікому нічого такого не надавали, прецендентів не було. Ну люди мають право створити ОСББ, але  ми лише утримуємо будинок”, – каже Олександр Цілуйко, директор ТОВ “КК “Домком”.

“Був прийнятий закон про житлово-комунальні послуги, тому з`являється така послуга як управління багатоквартирним будинком. Міська рада хоче призначити конкурс на управителів, той же жек. Тому жеки, розуміючи, що можуть програти конкурс, маніпулюючи своїм становищем, ідуть, на мою думку, на незаконні дії. До нас звертався не один будинок співвласників, що жек викликає і шантажує тим, що вони не будуть надавати послугу”, – говорить Роман Гученко, голова асоціації ОСББ “Сумщина”.

 Закон про житлово-комунальні послуги набрав чинності 10 грудня 2017. У дію вступить з 10 червня цього року. За ним обрати собі управителя мешканці мають до 10 червня 2019-го. За іншого, обслуговування їхнього житла припиняється. Яка наразі ситуація з конкурсом на управителів будинків? – заступник міського голови Олександр Журба розповісти не захотів. Про це нам повідомили у прес-службі міської ради. За словами начальниці прес-служби Ольги Семенистої, чиновник послався на те, що інформацію про конкурс оприлюднять пізніше – під час брифінгу.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь