У Сумах на Баранівці відбулася спартакіада серед оздоровчих таборів

Спартакіада у Сумах. Спортивні змагання пройшли у «Орлятку». Змагалися команди від шести таборів, що розташувалися в урочищі Баранівка. Відпочивальники грали в дартс, шашки, настільний теніс, юнбол та футбол.

Шість таборів – п’ять видів спорту. Змагалися протягом тижня. Сьогодні провели фінальні зустрічі з юнболу.

Катерина Падусенко, відпочивальниця табору «Сонячний», сказала:

«Ми грали три гри. Перші дві – це з табором «Ровесник» та «Універ», а останню ми грали з табором «Зоряний». Ну, взагалі «Універ» та «Ровесник» ми виграли, я сподіваюся, з легкістю, а от із «Зоряним» довелося трохи поборотися, оскільки вони також дуже сильні».

Вероніка Іванова, відпочивальниця табору «Сонячний», сказала:

«Це гра була дуже напруженою та складною. Дівчата з іншої команди також не здавалися, вони йшли до перемоги, але я вважаю, наша тактика була набагато краще ніж у них. Адже ми перемогли».

Цього разу вперше до спартакіади в оздоровчих таборах включили танцювальні батли між вболівальниками.

Анна Сергієнко, відпочивальниця табору «Універ», сказала:

«Готувались ми з учорашнього вечора, ми готувались, всі пішли спати, а ми ще танцювали, танцювали, танцювали. Я дуже задоволена нашим результатом і сподіваюсь, перше місце буде нашим».

Денис Шурик, культ організатор табору «Ровесник», сказав:

«Діти з задоволенням погодилися його все ж таки зробити. І готувалися ми до нього три дні й кожен день у нас була репетиція».

За командними результатами спартакіади 2-ї зміни: «Ровесник» став шостим, «Універ» – п’ятим, «Сонячний» посів четверте місце. Третім став табір «Орлятко», друге місце у «Чайки» і переможець – «Зоряний».

Едуард Силенко, інструктор із фізичного виховання табору «Зоряний», сказав:

«У дартс дівчинка стала третьою і два хлопчики посіли 1 та 2 місце, в результаті у на дартс перше командне місце, настільний теніс 3 командне місце, шашки також 3 командне місце, з футболом трішки не вдалося, тому що футболісти також не заїхали цього разу – ми зайняли 5 місце і в юнболі дівчатка сьогодні змагалися у фіналі та зайняли 2-е місце».

Олександр Козявкін, вихователь табору «Чайка», сказав:

«Дуже багато талановитих дітей і навіть не прийшлося нікого змушувати, бо була дуже велика кількість охочих відстояти честь табору. Від нас, від вихователів, від керівництва потрібно було лише підтримка та якась допомога, щоб направити дітей в правильне річище».

Олена Петрова, голова Сумського відділення НОК України, повідомила:

«Проходить між дітьми між табірні спартакіади, вони проходять у всіх трьох змінах з початку літа. І у кожній зміні, сьогодні друга зміна, будуть підбивати підсумки переможців, призерів у особистому заліку. І далі вже у серпні за підсумками результатів визначать переможця, призер команди загальної Спартакіади».

Спартакіада в оздоровчих таборах третьої зміни розпочнеться в середині серпня. Тоді ж підіб’ють підсумки цьогорічної літньої спартакіади у цих шести таборах Сум.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь