У Сумах на двері офісу УКРОПу повісили муляж вибухівки

Офіс належить місцевій організації УКРОП. Партійці виявили пакет із трилітровою банкою, наповненою парафіном, стрижнем і дротами, близько 11-00.

Слідчо-оперативна група та вибухотехніки, які прибули на місце, з’ясували, що це – муляж. Небезпеки вибухового пристрою він не ніс.

Фото: Нацполіції Сумщини

ОНОВЛЕНО О 17:00:

«Укроп» під загрозою. 8 березня на вулиці Харківський біля Виставкового центру зібралися правоохоронці різних силових відомств. Близько 11 дня тут, на другому поверсі, біля офісу обласного осередку партії «Укроп» виявили предмет схожий на міну: трилітрову банку, наповнену парафіном, стрижнем і дротами. Розповідає заступник обласного осередку партії Владислав Купрієнко:

«Ось на цій ручці намотаний був пакет, тобто, намотаний був щільно, замок був закритий. Що там знаходилося в цьому пакеті, спочатку, було не зрозуміло. Але думки були: можливо хтось сміття повісив, все може бути, і коли я розмотав пакет ширшенько, побачив, що знаходиться не зрозуміла така річ, я тримав його в руках, на підлогу ставить тоді побоявся, думав: а якщо вибух буде? Тоді я виніс його на вулицю обережненько і поставив на сніг».

За словами речника Патрульної поліції Сумської області Олега Сологуба:

«Три екіпажі прибули на місце події та огородили територію поблизу вказаного центру для унеможливлення потрапляння туди громадян, для того, щоб забезпечити безпеку саме перехожих, які можуть проходити по вказаній вулиці. В подальшому на місце прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки. За 1,5 години рух було відновлено, так як було встановлено, що вказаний предмет, який знаходився в пакеті, не несе ніякої небезпеки для оточення».

За словами «укропівців», напередодні події вони не отримували ні погроз, ні попереджень, а підозрілий предмет виявився муляжем вибухівки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь