У Сумах на Героїв Крут, 54 відремонтували ліфт за співфінансуванням

Ремонтували за співфінансуванням. У Сумах показали будинок, на ремонт ліфта у якому люди збирали гроші самостійно. Частину грошей – з бюджету.

Це багатоповерхівка за адресою Героїв Крут, 54. Сьогодні тут один із 2 відремонтованих  ліфта. Полагодили його півроку тому

“Програма йшла 60 на 40 по ліфту. 60 з бюджету, 40 відсотків  – ми. Нам з бюджету дали 105 тисяч, а 70 тисяч ми самі зібрали. Ще хочемо труби помінять”, – говорить Юлія Мартиненко, мешканка вул. Героїв Крут, 54.

Роботи проводив ЖЕК Рембуд.

“Було замінено кабіну, тягові канати, редуктор, проведено капремонт станції управління, відновлено диспетчерську систему, ремонт провели за 2-3 тижня півроку тому”, – каже Володимир Шапаренко, начальник ліфтової дільниці ПРБП “Рембуд”.

Зробити ремонт таким чином як тут хочуть ще в понад десяти будинках.

У минулому році було 4,7 млн грн  відремонтовано 12 будинків, 8 ліфтів, 2 покрівлі і 2 теплопункти. По 12 будинках у цьому році люди організувалися  і зробили заявку на ремонт. Ми будемо виходити з пропозицією стосовно збільшення фінансування по цій програмі”, – говорить Григорій Яременко, директор департаменту інфраструктури міста.

 Рішення про співфінансування у ремонті будинків прийняли у жовтні 2017 року. На цей рік на ці потреби передбачено 5 мільйонів гривень.

“На сьогодні фінансування, яке відбувається воно протизаконне. немає механізму, як виділяються кошти, кому виділяються, по яких критеріях, депутати працювати в цьому напрямку не хочуть. Більшість коштів по програмі 70 на 30 підуть на ліфти. Це ЖБК будинки і ОСбБ, які розуміють сутність програми. а інші будинки чекають що до них хтось прийде і виділить  кошти”, – говорить Роман Гученко, голова асоціації ОСББ “Сумщина”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь