У Сумах навчають соціальних підприємців

Школа соціального підприємництва. У Сумах вчать, як створити свою справу. Проект безкоштовний. Наразі триває другий з 5 модулів. Кожен тематичний. Серед них – «Бізнес моделі та створення власного бізнесу», «Фінансовий менеджмент», «Маркетинг», «Управління персоналом».  Узяти участь у школі могли представники малого та середнього бізнесу, також некомерційних організації.

“Є така ідея створити сімейну кав’ярню, щоб частину фінансів ми відправляли на благодійність, організувати майданчик для спілкування. Робити світ краще”, – каже учасник школи Максим Наумець.

“Я мрію про створення психологічного центру, який би дозволив батькам і дітям бути щасливими разом. І гроші від прибутку підуть на проведення заходів для дітей з особливими потребами”, – говорить Євгенія Цибульська, учасниця школи.

 Лекції проводить  представники Української соціальної академії  – неприбуткової організації, мета якої  –  підготовка соціальних підприємців.

“Ми проговорюємо бізнес-моделі проектів учасників, які прийшли до нас. Ми застосовуємо методологію дизайн-мислення, яка народилася в Стенфордському університеті. Нашою метою є повноцінні підприємства, які будуть вирішувати проблеми Сумщини. Спектр дуже великий”,  – говорить Михайло Мельник, керівник української соціальної академії.

Термін навчання  6 місяців. У підсумку випускники школи представлять свої проекти перед потенційним інвесторами. Навчання наразі проводять в Сумах та Тернополі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь