У Сумах не розірвали договір з перевізником на маршруті № 6

Не розірвали договір. Члени виконкому не підтримали   пропозицію начальника відділу транспорту Сергія Яковенка, яка стосується припинення обслуговування маршруту № 6. Йдеться про перевізника Масюк, що працює на маршруті  6 «Хіммістечко-Ковпака». Серед названих недоліків – порушення графіків руху, недостатня кількість машин на маршруті.

“Пропонується  розірвати договір з вказаним перевізником і призначити тимчасового перевізника. акти складені відділом транспорту протягом 10 днів. У них зазначено, що на маршруті замість 9 транспортних засобів працювало або 1 або 3 автобуси.  прошу на розгляд дане рішення”, – говорить Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту Сумської міськради.

” У робочі дні працюють 6-5 машин. так зараз у всіх на маршрутах – проблема з водіями. Зараз закрили міст, закрили завод Фрунзе, водії йдуть на кращі маршрути, в центрі зайнятості зараз двоє навчаються за договором. мають прийти в кінці вересня. троє – з-за кордону приїхали. Машини в мене всі є”, – говорить Тетяна Масюк, директор ФОП “Масюк”.

  «За» проголосували 3 члени виконкому. Нагадаю, на сайті сумської міськради проект рішення з`явився в липні цього року. До того, навесні цього року перевірили 250 машин. До травня перевізники мали усунути порушення.

“Це був показовий виступ для пасажирів. Ніхто розривати договір не збирався, бо відділ транспорту не зв’язався з перевізником наступним за умовами конкурсу. Підтвердженням цьому є лише 3 голоси «за» розірвання. Усі ми розуміємо, що у виконкомі є кількість голосів для вирішення будь-якого питання. Чи були підстави для розірвання – однозначно були. Такі ж підстави були і в інших перевізників  – «Сумипастранс», ФОП «Запорожець», але чомусь обрали хлопчика для биття єдину дівчинку в цій компанії”, – говорить Максим Корнієнко, член громадської комісії з питань бюджету.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь