У Сумах не уклали договорів із ЖЕКами на розчищення зупинок


Мешканці Сум скаржаться на нерозчищений сніг біля зупинок громадського транспорту, адже де і почищені зупинки місця, аби вийти пасажирам, якщо одночасно зупиниться кілька одиниць транспорту замало.
Зупинки «на вимогу» у місті не розчищають, бо за рішенням виконавчого комітету від 2 грудня минулого року, вони скасовані. Після транспортного конкурсу, який повинен був відбутися 21 грудня, маршрутки забиратимуть пасажирів тільки на офіційних зупинках.
Офіційний коментар у департаменті інфраструктури не надали посилаючись на відсутність керівника. Та у відділі благоустрою цього ж департаменту повідомили, що наразі у Сумах 334 зупинки. З них 50 – утримують підприємці, що орендують ці зупинки, решту – прибирають ЖЕКи за домовленістю. Офіційних договорів з ними не уклали.
«Здійснюються перевірки наразі щоденно. У нас на особистому контролі зупинки громадського транспорту. Там, де є суб’єкти господарювання, які не здійснюють повністю прибирання. На сьогодні вже 12 протоколів складено», – повідомив начальник управління «інспекція з благоустрою» Сумської міськради Руслан Голопьоров.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь