У Сумах недобрали призовників


Недобрали  призовників. Сумський міський військкомат не виконав план весняного призову на 20%. Із дев’яноста запланованих – служити відправили 75 хлопців.

“Є в цьому і недопрацювання, вважаю, військового комісаріату, є слаба підтримка мешканців Сум щодо служби у лавах Збройних Сил України. Я вважаю, ці недоліки ми влітку, на протязі серпня, вересня місяця усунемо і показник, який від нас сподіваються отримати і керівництво держави і керівництво Збройних Сил України, ми з вами разом виконаємо”, – говорить Андрій Хлопонін, військовий комісар Сумського міського військового комісаріату.

Загалом, виклик надіслали понад 2300 призовників Сум, із них до міського військомату  не з`явилися майже чотири сотні. Понад 1700 визнали непридатними для служби.  Що стосується показників призову по області – вони такі:

« Біля п’ятисот планувалося і було відправлено. Область виконала завдання на 100%. Гірші, значить, Суми – 82% виконання і Охтирка – 77%», – каже Ігор Скібчик, спеціаліст Сумського обласного військового комісаріату.

Впорались із завданням на сто і більше відсотків Великописарівський район, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Путивль та Ромни. Нагадаємо: призовників строкової служби на територію збройного конфлікту не відправлятимуть.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь