У Сумах до “Ночі музеїв” відкриють новий музей

 У Сумах відкриють музей посуду. Зроблять це 19 травня під час міжнародного проекту до дня музеїв. Відвідати музей можна буде  за адресою Героїв Крут, 18. На заходи діє попередній запис. З програмою можна ознайомитися на сайті Агенції промоції Суми.

“Таких експонатів, як у нашому музеї не зустрічається мало в якому навіть краєзнавчому музеї. Це трипільський посуд оригінальний, якому більше 6000 років. Це посуд із приватної колекції Гуцана.   Тут початок 20 століття, восени планується розширення”, – каже Ольга Ковалевська, організатор музею посуду.

«Ніч музеїв»у Сумах відбудеться вчетверте.

Ми вперше цього річ з організаторами вирішили, що ми будемо задавати таку тему. Цьогорічна тема  – Казки твого міста. Це не дитячий проект, цей проект покликаний на підтримку музейної справи. У цю ніч ви зможете побачити перформанси, які ми не показували щорічно.   Також буде відкриття арт-бюро, сумський дворик, який покликаний на спогади дитинства”, – сказала Людмила Фесенко, співорганізатор проекту “Ніч музеїв”.

Усього в «Ніч музеїв» будуть представлені понад 20 локацій . Заходи розпочнуться з 11 ранку. Триватимуть до опівночі.  Відриття проекту відбудеться тут біля Альтанки о 18 годині 19 травня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь