У Сумах обговорювали, як розвинути українську мову в місті

Про це говорили в ході публічної консультації в Агенції промоції «Суми». Організатор заходу – громадська організація «Центр UA». Обговорення відбулося в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

До публічного обговорення запросили представників міської влади, науковців, журналістів та інших сумчан, кого цікавить тема розвитку української мови в Сумах.

«Ми будемо говорити про те, які кроки треба зробити , щоб населення розвивало, спілкувалося, вчилося писати українською мовою, оскільки українська є державною. Що б хотілося конструктивно почути – це пропозиції від населення, які кроки має здійснити влада», – розповіла організатор зустрічі Наталія Орлова.
Головні питання, що винесли на обговорення, – якими мають бути кроки місцевої влади для зміцнення статусу української мови та як допомогти місцевим ЗМІ стати україномовними.
Після виступу запрошених спікерів висловитися запропонували присутнім сумчанам. Усі пропозиції та зауваження, напрацьовані в ході зустрічі, планують передати міському голові Сум.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь