У Сумах обрали кращого зварника

Конкурс професійної майстерності за професією «електрозварник ручного зварювання» проведено 13 березня на базі сумського вищого училища будівництва та автотранспорту. У змаганні взяли участь учні професійних училищ області.

 

Наталія Самойленко – організатор конкурсу, директор Навчально-методичного центру профтехосвіти у Сумській області   

Професія електрозварника на сьогодні, мабуть, найпопулярніша.  Чому? Тому що вона необхідна скрізь. В житлово-комунальному комплексі, у виробництві, машинобудуванні, навіть в побуті ця професія необхідна”

Спеціалістів за популярною професією роботодавці відслідковують ще на стадії навчання.

Тетяна Журба – старший майстер Сумського вищого училища будівництва та автотранспорту

Коли у нас діти не встигли ще чогось навчитись, отримують розряд  на своїх екзаменах, уже стоїть черга з роботодавців, які приходять і просять: будь-ласка, дайте нам гарного хлопчика. Нам не важливо, щоб він був мегапрофесіоналом, ми готові його самі навчати, але дайте такого, в якого очі світяться, який бажає навчатись, який бажає працювати електрогазозварником або зварником ручного зварювання”

Презентація молодих спеціалістів відбувається на конкурсах професійної майстерності, куди запрошують представників виробничих підприємств, вони ж входять і до складу журі.

Геннадій Темченко – голова журі, роботодавець

” На цих конкурсах можна побачити, як відбувається підготовка електрозварників у професійно-технічних училищах. Можна побачити, хто як виконує зварювальні роботи”

Давид Полтавцев – учасник конкурсу (м.Суми)

Все очень просто на самом деле, просто есть две детали, которые нужно соединить. В этом и заключается вся магия сварки. Это такой удивительный мир. Мало кто смотрел на все это сквозь стекло маски”

Кращим електрозварником визнаний Богдан Вовк. Він представлятиме Сумщину на Всеукраїнському конкурсі.

 

Другим переможцем став Іван Пилипенко. Йому доведеться захищати честь регіону на міжнародному конкурсі зварників, який вже втретє відбудеться в Києві.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь