У Сумах обрали кращих моделей і дизайнерів студії «Аrt’elь moda»

Річний звіт у вигляді конкурсу – такий формат обрали в дизайн-студії «Аrt’elь moda», щоб розповісти про свою діяльність за 12 місяців. Обирали кращих моделей та дизайнерів.

 «Це конкурс краси, у нас є образи. Один – ось цей, другий ми самі вигадуємо. Хто шив кофтинки, ми шили спідниці, сумки та рюкзаки. Далі у нас сукні красиві, і будуть прем’єри», – поділилася учасниця конкурсу моделей Даря Зеря.

Окрім кращих моделей, журі визначало і кращих дизайнерів одягу. Вбрання для ляльки і аксесуари для конкурсу підготувала, зокрема, вихованка студії – 10-річна Яріна. «Я ходжу до студії вже три роки. Мені подобається показувати одяг, і я люблю шити . Саме складне було – це одяг, і складно було шити ялинку, бо ця тканина дуже сипуча», – розповіла дівчина.

 «Це, перш за все, конкурс моделей, де ми оцінюємо вміння подати себе з точки зору створення образу, його відчуття на сцені, презентації. Постава, хода, постановка ноги – все це входить в мистецтво дефіле», – розповіла керівник дизайн-студії «Аrt’elь moda» Лариса Ванєєва.

У підсумку журі обрало серед моделей 10 переможниць у трьох номінаціях: «Краща модель», «Дизайнер» і «Фотовізитка».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь