У Сумах обрали запобіжний захід останньому з підозрюваних у проколі шин перевізників

Особисте зобов’язання  – такий запобіжний захід обрали в Ковпаківському районному суді для сумчанина, підозрюваного в хуліганстві, вчиненому групою осіб. Мова йде про юнака, якого підозрюють у пошкодженні шин автомобіля перевізника «СанАвто» в ніч проти 3-го жовтня. Слідчий поліції за погодженням прокурора клопотав про домашній арешт.

Обирати запобіжний захід для юнака почали вчора. Під час засідання  захисник Дмитро Бидюков повідомив, що не був ознайомлений з одним з доказів у справі – відеозаписом з камери спостереження, тому суд оголосив перерву до ранку 9-го жовтня. Сьогоднішнє засідання почали з перегляду відео, на якому підозрюваний, на думку слідчого та прокурора, пошкоджує шину перевізника Дрьомова.

Після перегляду відео адвокат показує судді куртку, яку приніс з собою на засідання. Говорить, вчора за півтори години знайшов її в одному з сумських магазинів: «Будь-яка людина, яка носить таку куртку, може бути під підозрою в даних діяннях. Я можу знайти її з кпюшоном – це не проблема. У нас місто Суми не має  багато магазинів, усі ми практично одягаємось в одних і тих самих магазинах. Тому співпадіння і ідентифікація особистості за одягом – необ’єктивна».

Слідчий Гарій Чалий відповів: під час аналізу відео встановили, що із 32 осіб тільки куртка підозрюваного співпадала з тією, що видно на відео: «Саме на ньому дана куртка. Куртка складається з 2 кольорів: темного і світлого. Розташування кольорів відповідає тому,що ми тільки що бачили на відео».

Суддя Галина Корольова клопотання сторони обвинувачення про домашній арешт не задовольнила: «Підозрюваний має молодий вік, має постійне місце проживання, навчається у СНАУ на денній формі навчання, характеризується за місцем навчання позитивно, має сталі соціальні зв’язки, раніше злочині не вчиняв, до кримінальної відповідальності не притягувався, слідчий і прокурор не довели ризики для застосування домашнього арешту».

Особисте зобов’язання – такий запобіжний захід – найм’якший із можливих – призначили підозрюваному на період досудового слідства. Юнак має з’являтися за викликами слідчого, не покидати без дозволу місто Суми та повідомляти про зміну місця проживання.

Трьом  іншим чоловікам, підозрюваним у хуліганських діях, запобіжні заходи обрали у п’ятницю, 5-го жовтня. Для двох із них обрали особисте зобов’язання, для однОго – цілодобовий домашній арешт. Нагадаю, вночі проти 3 жовтня у Сумах порізали шини автобусам трьох перевізників – «Сервіс-Люкс», «СанАвто», «Еліт-Експрес». За наслідками події поліція доправила до відділку 32 людини, підозру у  хуліганстві оголосили чотирьом із них.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь