У Сумах обстежать пасажиропотік

Обстежать пасажиропотік у приватних автобусах. Його з завтра, 12 травня, у Сумах почнуть перевіряти 10 працівників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Перевірка запланована на 10 днів.

Віталій Чижик, асистент кафедри транспортних систем і логістики Харківського національно-дорожнього університету, говорить: «За цей період треба буде провести нагляд на всіх маршрутах в три періоди. Ранковий пік, обідній міжпіковий період та вечірній пік. На кожному маршруті, мінімум – два оборотні рейси за три ці періоди. Далі продовжуємо перевірку на найпривабливіших маршрутах, на тих, які мають попит і мають більше об’єму перевезень»

Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міськради, розказав: «Сума ця 200 тисяч, 199 800 грн. Сума ця була внесена в нас в програму розвитку пасажирського транспорту. Саме на обстеження пасажиропотоку вона передбачена бюджетом. Був оголошений в системі прозоро конкурс, на надання цих послуг. Харківський автодорожній університет визнаний переможцем у цьому конкурсі, й з ним заключний договір»

Олександр Запорожець, голова Сумської спілки авто перевізників, повідомив: «У вас один пасажиропотік, у мене інший, у громадськості буде третій»

Максим Корнієнко, член громадської комісії Сумської міськради, розказав: «Водій під час кожної перевірки буде знати про те, що у нього перевірка, це буде метод не “таємного покупця”. Який просили ще минулого року, коли обговорювали, щоб це був “таємний покупець”. Якщо контролер заходитиме з посвідченням – водій знатиме про перевірку, то можна припустити, що водій не буде перевантажувати машину і це викривить дані, які будуть, можливо, не об’єктивними»

Подібні перевірки Харківський національний автомобільно-дорожній університет влаштовує з 2011 року.

Сьогодні, 11 травня, волонтери організували свою перевірку. На одному маршруті від вулиці Героїв Крут до Аеропорту зафіксували 60 пасажирів. Микола Отрощенко, волонтер, розповів: «У нас є така табличка, її заповнюємо на кожній зупинці, де заходять пасажири. Я сідаю на кінцевій зупинці, у кінці маршрутки. І веду підрахунок скільки зайшло на кожній зупинці людей, скільки вийшло згідно з даною таблицею»

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь