У Сумах обирають запобіжний захід для підозрюваного у фінансуванні тероризму

Запобіжний захід для ще одного  чоловіка, якого підозрюють у фінансуванні тероризму не обрали. Сьогодні у Зарічному суді слухали подібну справу вдруге. Одному з чоловіків обрали запобіжний захід учора. Сьогодні сторона захисту заявила про відвід судді. На підтримку  підозрюваних прийшли кілька десятків чоловіків. Розказати чому прийшли відмовилися. А з  плакатом – ті, хто не підтримують.  

“Захистом було заявлено клопотання про участь Пробачай у судовому засіданні, яке було за скаргою подано до Ковпаківського районного суду з тих підстав, що під час його затримання було порушення вимоги закону. Через це була подана відповідна скарга. Призначений розгляд. Суддя задовольнила. А потім сама скасувала це рішення. Ми заперечуємо щодо застосування запобіжного заходу . У нас є доводи, але поки ми їх не озвучили  – ми залишимо їх в таємниці”, – говорить Віталій Наум, захисник підозрюваного Дениса Пробачая.

 У підсумку суддю не змінили  і о 16 годині продовжили слухати справу. Тоді за клопотанням сторони захисту  змінили прокурора. Захисники клопотали і  про допит слідчого, того, хто вручав підозру.

“Участь приймали 2 захисника і сам підозрюваний, про що він засвідчив підписом, що отримав підозру. Я зачитав. О 17:59 підозрюваний розписався, що він повідомлений”, – говорить Віталій Прахненко, слідчий управління СБУ в Сумській області.

О 18.30 була оголошена перерва на дві години. Тоді підозрюваному вручили ще одну  підозру.  Позицію прокуратури та СБУ отримати не вдалося. В обох прес-службах повідомили, що не коментують справу. Нагадаю, учора за рішенням суду іншому чоловіку Юрію Джебраїло обрали запобіжний захід  – тримання під вартою до 13 грудня цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь