У Сумах обирають запобіжний захід для прокурора


Сьогодні у Сумах мали обрати запобіжний захід для прокурора. Чоловік, за версією обласної прокуратури, вимагав щомісяця 10 тисяч гривень з підприємця. Взамін обіцяв не перешкоджати йому у підприємницькій діяльності. Факт отримання неправомірної вигоди зафіксували  19 червня, під час спільної операції співробітників прокуратури та СБУ. Підозру чоловіку оголосили 21 червня.

“Під  час здійснення злочину Резнік діяв зухвало,  спонукаючи заявника Коржова до дачі неправомірної вигоди. Використання ним своїх службових повноважень дає достатні підстави вважати, що підозрюваний,  будучи колишнім співробітником правоохоронних органів, будучи обізнаним із тактикою проведення розшукових заходів,  може ухилятися від покладених на нього обов’язків, приховуватися від органів розслідування і суду”, – говорить слідчий  Євген Горобець.

” У зв’язку з тим, що запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання є найменш суворим є м`яким, тому доводити м’яким немає сенсу”, – говорить прокурор Олександр Муха.

“Вважаю, що до мене можна застосувати запобіжний захід, частково. В анкетних даних зазначена не та адреса, за якою я фактично проживаю. Село Піщане, а не Верхнє Піщане. Згідно клопотання я не маю право відлучатися з міста Суми. Але з огляду на те, де я проживаю, я можу покинути місто Суми”, – говорить  підозрюваний Олександр Резнік.

Судове засідання відклали до 10 ранку  26 червня через необхідність уточнити анкетні дані підозрюваного. Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожує до 10 років позбавлення волі. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь