У Сумах один з перевізників відмовляється від маршруту

У Сумах один з перевізників хоче  відмовитися від маршруту №25 і три тижні, за словами представниці компанії не виїздить на лінію. Кінцева зупинка по вулиці Інтернаціоналістів. Тут має зупинятись маршрутка  №25.  Говорить Ірина Коротка, жінка, що чекає на зупинці іншу маршрутку:

 «Раз колись бачила, але не користувалася нею

Кор.: – А це коли було останній раз?

І.Коротка: – Та навіть не знаю, може місяців 1,5 – 2 назад»

Їдемо маршрутом, яким мають курсувати автобуси перевізника «СНД-Автотранс» від вулиці Інтернаціоналістів до вулиці Другої Північної (район колишньої Добровольної), його протяжність – 13 км. На маршруті має працювати 5 машин. На кінцевій 2-ої Північної серед опитаних нами немає тих, хто сьогодні бачив маршрутку № 25. Говорить водій іншого маршруту Анатолій Коробейник:

«Та вони їздили влітку, а зараз якось не видно їх.

Кор.: – Тобто, вже декілька місяців немає?

А.Коробейник:  – Ні, чому, може місяць».

Підходимо до жінки,  що чекає на маршрутку, її звуть Ольга Липкова:

«Кор.: – 25-ту маршрутку давно бачили?

О.Липкова: – Взагалі дуже давно.

Кор.: – Приблизно скільки?

О.Липкоа: – Тиждень це точно, може й більше навіть».

Ми проїхали за затвердженим міською радою маршрутом № 25: від вулиці Інтернаціоналістів – до 2-ої Північної і жодного автобусу з № 25 ми не зустріли. Начальник відділу транспорту Сумської міськради Сергій Яковенко говорить:  маршрут №25 обслуговує ТОВ «СНД-Автотранс» з липня цього року. Попередній перевізник відмовився від нього у зв’язку з нерентабельністю. Говорить Сергій Яковенко:

«Як пояснює перевізник, у нього дуже великий дефіцит водіїв – недостатньо водіїв для обслуговування цього маршруту тому, якщо є можливість, він випускає транспорт, якщо – ні. Стосовно відмови, ще від нього не надходило ніяких звернень – щоб відмовитись від роботи на цьому маршруті».

Представник перевізника Юлія Логвин  сказала, що треба піднімати вартість проїзду до 7 гривень, бо через здорожчання пального 25-ий маршрут не рентабельний і на цьому тижні вона подасть заяву до мерії про відмову від маршруту. Говорить заступник директора ТОВ «СНД-Автотранс» Юлія Логвин:

 «Маршрут новий, ми намагались довго пасажиропотік відновити, але пасажиропотік був взагалі не належно тому ми працювали собі у збиток. Якщо б даний маршрут слідував через автовокзал м. Суми то, можливо б, ми ще б щось могли спробувати ще раз сподіватись на належний пасажиропотік то, можливо, це маршрут би був діючим».

Нагадаємо, діюча транспортна схема міського пасажирського транспорту Сум була прийнята у 2011 році, над її розробкою працювали фахівці Харківського національного автодорожнього університету.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь