У Сумах оголосили тендер на 4 тролейбуси

Оголосили тендер на 4 тролейбуси. На сайті «Прозоро» з`явилося оголошення про намір сумського КП «Електроавтотранс» купити машини за 20 мільйонів 800 тисяч гривень. Серед вимог – червоно-білий коліт транспорту.  Мінімальна кількість місць для сидіння 29, замість 22 як було раніше.

“Майже всі постачальники тролейбусів пропонують вище 30 місць у тролейбуса. Тому аби уникнути недобросовісних постачальників  – тендерний комітет розглянув питання щодо 29 місць. Ми виставили ціну 5 млн 200 тис грн, сподіваємося, що переможці відторгуються на нижчу ціну. Тому ціна в нас занижена відносно до комерційних пропозицій”, – говорить Віталій Однорог, директор КП “Електроавтотранс”.

Наразі підприємству не вистачає 800 тисяч гривень на придбання тролейбусів. Ці гроші для підприємства, за словами Віталія Однорога, мають виділити на сесії депутати.

Востаннє підприємство отримало тролейбуси у вересні минулого року. Тоді 4 машини, які поставало СП «Янікс», приїхали з 2-місячною затримкою. Вартість кожного тролейбусу була – 4 мільйони 365 тисяч гривень.Спеціаліст із питань транспорту порталу громадської ініціативи Іван Черниш так відкоментував тендерну ціну одиниці та вимогу до кількості посадкових місць.

“Вимога про не менше ніж 29 посадкових місць – це  тролейбуси БКН321, що закуплені цього року, не зможуть взяти участь. У Краматорську були закуплені за 4, 3 млн тролейбуси. У Хмельницькому за 4,7 млн. У такій комплектації такі міста купували дешевше ніж за 5 мільйонів. Поставлена ціна є однією з найвищих”, – говорить Іван Черниш, спеціаліст з питань транспорту сайту “AllTransUA”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь