У Сумах оскаржують тарифи на проїзд у маршрутках ПП “Согор”

У адміністративному суді Сум розглядали справу за позовом  адвоката Олександра Соколова. Позивач вимагав переглянути розрахунки тарифу на проїзд у восьми маршрутках, що обслуговує приватний підприємець «Согор». Сьогодні відбулось перше засідання по суті. Від одного з відповідачів – головного спеціаліста відділу транспорту та зв’язку Сумської міськради Наталії Андросової – суддя Микола Шаповал вимагав надати точні розрахунки та документи, що обґрунтовують підвищення ціни за проїзд.

Микола Шаповал, суддя Сумського окружного адмінсуду каже: « –Я дивлюсь, у всіх маршрутках заплановано змінити акумуляторні батареї саме у 18-му році. Так поясніть мені: термін експлуатації цих акумуляторних батарей, чим вони підтвердили , що саме в 18 році? Чому ви повірили? – Ну, вони надавали чеки з магазинів…. – Там не має ідентификації, що це саме на цю машину. Оголошується перерва, щоб ви змогли знайти і предоставити мені ці розрахунки й інші документи »

Судове засідання перенесли на завтра, на 16 годину. Нагадаю, 29 січня цього року на позачерговій сесії міськвиконкому прийняли новий тариф для маршруток -5, 3 та 2 гривні. Для основної групи населення, пенсіонерів та школярів відповідно.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь