У Сумах передали подарунки вихованцям реабілітаційного центру в рамках благодійної акції

Іграшки, косметику та солодощі – все це збирали у рамках четвертої благодійної акції «Ялинка янголів». Цьогоріч назбирали подарунків для близько 90-та вихованців реабілітаційного центру та дитячого будинку.

Місяць тому вихованці Сумського центру соціально-психологічної реабілітації та діти з дитячого будинку на паперових «янголах» писали, що хочуть отримати до Нового року.

Я собі загадував лише туалетну воду, а мені ще подарували гель. – А що ти собі хотів на Новий рік? – Я б собі хотів, щоб я поїхав додому “, – каже вихованець центру Денис.

Всього подарунків отримали 50 вихованців. В центрі вони знаходяться до 9-ти місяців. За словами директорки центру Лариси Прудиус, це діти від 3 до 18-ти років, які потрапили в складні життєві обставини.

Нагадаємо, благодійна акція «Ялинка янголів» розпочалась 1-го грудня. Близько місяця вона знаходилась на другому поверсі ТРЦ «Київ». Сумчани могли взяти паперового янгола та зробити подарунок дитині. Всього таких «янголів» з бажаннями було 85.

“Багато людей залучалося, вони бачили на ялинці, яка в нас була й всі своїми силами збирали подарунки. Завтра нас чекає ще один дитячій будинок. Для них ми також зібрали близько сорока подарунків”, – каже представниця організатора акції Дар’я Карпенко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь