У Сумах перекриють міст на Горького

Змінять маршрут. У Сумах через ремонт мосту по вулиці Горького перекриють дорогу. Змінять маршрутні напрямки 10 приватних маршруток, 2 комунальні автобуси та 4 тролейбуси.

Микола Гіценко, головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, сказав:

«Перекриття моста буде здійснено найближчим часом, це може бути завтра-післязавтра. З нашого боку розроблено маршрути об’їзду транспорту, як автобусів так і тролейбусів. Зроблений об’їзд таким чином. Об’їхати вулицю Горького по набережній річки Сумки по проспекту Шевченка, по Леваневського і виходить сюди. Для того, щоб не було не зручностей нашим пасажирам сквер Дружби зупинка передбачена, а при повороті з мосту Шевченка на набережну річки Сумки й зроблена відокремлена тролейбусна зупинка на вулиці набережній Луговій і це дасть змогу пасажирам дістатися якнайближче до місць призначення».

В об’їзд поїдуть автобуси №6, 8, 9, 10, 18, 19, 20, 21, 51 і 60 – це приватні перевізники. Комунальний транспорт – автобуси № 64 і 57А і тролейбуси №7, 10, 15 і 15А. Така зміна транспортного маршруту планується за попередніми даними до жовтня. Нагадаю – на ремонт мосту з міського бюджету виділили 5 мільйонів 400 тисяч гривень. Тендер виграла компанія «Сумимостобуд».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь