У Сумах перенесли судове засідання стосовно судді Господарського суду області

У Сумах перенесли судове засідання, стосовно справи, судді Господарського суду області, Євгенії Жерьобкіної. Вона оскаржує рішення інспектора патрульної поліції про притягнення її до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Ксенія Орлова, інспектор патрульної поліції, говорить, що представник управління патрульної поліції Сумщини не встиг ознайомитися з уточненим позовом. Тому вони попросили перенести розгляд справи.

Микола Зорік, суддя Ковпаківського райсуду міста Суми, розповів, що розгляд справи відкладено. У зв’язку з тим, що не з’явився один із відповідачів, а також, що позивачем подано уточнений позов. Відповідачі мають право ознайомитись із даним позовом та надати свої заперечення. Справу відкладено на 1 лютого 2017 року.

На камеру з нами суддя – позивачка, Євгенія Жерьобкіна, говорити не захотіла. Її адвокат попросив не показувати їх обличчя.

Нагадаю, суддя звернулась до Ковпаківського райсуду Сум, щоб скасувати постанову патрульної про накладення на суддю штрафу у розмірі 255 гривень за зупинку автомобіля в забороненому місці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь