У Сумах перепоховають останки загиблого 4 роки тому сумського артилериста

  Ідентифікували останки загиблого бійця 27-ї артбригади. Це Олександр Буйвало, кадровий військовослужбовець, який служив 6 років у Сумській арт бригаді.  Знайшли останки чоловіка разом із залишками російських снарядів поблизу селища Побєда Луганської області.

“Найдовше шукали Олександра, тоді не було можливості знайти, все палало, було у вогні і машина, під якою він ховався, і не було можливості туди дістатися. Знайшли саме в тому місці, де він воював, де ми і вважали, що він загинув. Там ми знайшли під бетонною плитою. Було проведено комплекс заходів, було зрушено бетонну плиту і там було знайдено рештки тіла”, – говорить Дмитро Горб, заступник командира 27-ї Сумської артбригади.

 Прощання з Олександром Буйвалом відбудеться наступного тижня – у четвер, 16-го серпня з 10 ранку – з військовими почестями біля меморіалу загиблим бійцям арт-бригади. Він – 17-й за рахунком, якого вдалось ідентифікувати, і останній, кого шукали.  Цього року, на 10-ту річницю створення артбригади, там, де загинули українські військові, встановили пам’ятний знак.

Нагадаю, 3 вересня 2014 року поблизу Побєди у Луганській області українських військових обстріляли з системи залпового вогню «Смерч».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь