У Сумах перевіряли автотранспорт на безпечність

Перевіряли автотранспорт. Сьогодні з 9 ранку Патрульна поліція Сумщини разом з управлінням Укртрансбезпеки перевірила сумський автовокзал на дотримання правил та умов перевезення громадян.

“Їжджу на Москву. Працюю давно, Обов`язково перевіряють мене”, – говорить Володимир Галушко, водій.

Перевірку розпочали у неділю.

“На що ми звертаємо увагу – на технічний стан транспортного засобу, на те, щоб в ньому були аварійні люки, щоб транспортний засіб не вийшов з ладу. Звертаємо увагу на документацію, щоб водій забезпечив безпеку під час перевезень”, – говорить Олег Сологуб, старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в Сумській області.

“За даний період перевірено 41 транспортний засіб, складено 15 актів про порушення транспортного законодавства, з яких 7 – за відсутність дозвільних документів. 4  – за технічний стан транспортних засобів”, – каже В`ячеслав Гетун, заступник начальника відділу Управління Укртрансбезпеки в Сумській області.

“У договорі з перевізниками є обов’язки автовокзала і перевізника. Перевізник повинен надати технічно справний транспортний засіб, у нас немає умов для перевірки транспортного засобу. Для цього треба бути яма оглядова, прибори, спеціаліст. А ми слідкуємо, щоб транспорт чистий був”, – говорить Віктор Литвяк, заступник начальника автовокзалу “Суми”.

Такі рейди розпочалися у неділю. Тоді перевірили Сумську автостанцію. У понеділок таким чином перевірили Охтирку і Лебедин. Сьогодні паралельно перевіряють Роменський автовокзал.

За інформацією Головного спеціаліста відділу контролю Управління Укртрансбезпеки Тетяни Демченко, під час проведення комплексу заходів під назвою «Перевізник» з 20 квітня по 11 травня. За цей час перевірили 33 автобуси і виявили 11 порушень транспортного законодавства. В залежності від виявленого порушення перевізникам загрожує припис або штраф у розмірі 680 тисяч гривень.

Заходи проводять по Україні через автомобільну аварію, що сталася 20 липня у Житомирській області. Там загинули 10 людей, ще 9 отримали травми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь