У Сумах підозрюваному у вибуху обрали запобіжний захід

Сьогодні у Зарічному районному суді Сум обрали запобіжний захід підозрюваному у вибуху у нічному клубі, який стався вранці 10 червня. Чоловіка підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених чотирма статтями Кримінального кодексу України, і йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Перед початком розгляду клопотання правоохоронці перевірили речі у всіх журналістів і слухачів на заборонені предмети – нічого недозволеного не виявили. Розгляд розпочався з двадцяти хвилинним запізненням.

Представник прокуратури Андрій Жерновий повідомив, що вручена підозра є достатньо обгрунтована, і що є великі ризики, що підозрюваний буде впливати на свідків та може переховуватися від слідства. Тому правоохоронець клопотав про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення суми застави.

” Він проживає разом із матер’ю пенсіонеркою, яка потребує лікування , є особою, яка вперше притягується до кримінальної відповідальності, перебуває на обліку у центрі зайнятості , він також переніс операцію та також потребує лікування, тому я ввжааю, що запобіжним заходом може бути домашній арешт із застосуванням електронного засобу контрлю,” – повідомила захисник підозрюваного – адвокат Ольга Смирнова.

Сам же підозрюваний усе засідання просидів, закривши долонями обличча, не відповідав на запитання судді, не приймав участі у дебатах.

Після нарадчої слідчий суддя Олександр Капкін зачитав резулятивну частину ухвали: “Клопотання слідчого ГУНП у Сумській області Руднєва задовольнити, застосувати до Васильця Сергія запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави”.

На оскарження ухвали слідчого судді щодо запобіжного заходу підозрюваному у сторони захисту є п’ять днів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь