У Сумах підозрюваному в проколі шин перевізників обирали запобіжний захід

Сьогодні в Ковпаківському районному суді Сум не завершили обрання запобіжного заходу для сумчанина, підозрюваного у хуліганстві, вчиненому групою осіб. Сторона обвинувачення клопотала про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового  домашнього арешту на 60 діб. На думку слідчого, чоловік пошкодив колесо авто «Mercedes-Benz Sprinter» перевізника «СанАвто» , спричинивши майнову шкоду.

 «Ризик передбачений впливати на свідків, потерпілих осіб, оскільки дана особа проживає в Сумах, ознайомлена з матеріалами, знає всі відомості про потерпілих осіб,знає, де перебувають ці маршрутні таксі», – сказав прокурор Віталій Мотузний.

Далі про свої дії вночі 3 жовтня розповів підозрюваний у справі: «У вівторок ввечері близько 9-ї години я зустрівся зі своєю дівчиною в районі Альтанки, ми з нею гуляли в центрі – Мануфактура, сотня – потім близько 11-ї ми пішли до неї додому. Вона живе на вулиці Робоча. Сиділи у неї, близько третьої-четвертої ночі я вийшов від неї, рухався додому до себе на вулицю Петропавлівська, йшов Першотравневою. Пройшовши повз автостанцію, я побачив поліцію, до мене підійшов співробітник поліції, вимагав документи, документів при собі не було. Він сказав, що я підозрююся в якомусь кримінальному злочині».

Далі суддя запропонувала переглянути скріншоти відеозйомки, які, на думку слідчого та прокурора, підверджували б факт перебування підозрюваного поблизу автобуса в момент затримання. Захисник Дмитро Бидюков повідомив, що не був ознайомлений з цим відео: «У нас є такі ж, тільки більш розмиті фотографії, самого відео немає. На даний момент ми зараз будемо просто обмежені, порушимо основний принцип КПК – змагальності сторін. Слідчий «з рукава» дістає якийсь доказ, не відкритий захисту, і починає продовжувати нібито обґрунтовувати підозру».

У засіданні оголосили перерву до завтра для того, щоб захисник підозрюваного ознайомився з відеозаписом.

Запобіжні заходи для трьох інших підозрюваних обрали у п’ятницю, 5 жовтня. Для двох із них обрали особисте зобов’язання, для одного – домашній арешт. Санкція статті, за якою чоловікам вручили підозру, передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на 4 роки.

Уночі проти 3 жовтня у Сумах порізали шини автобусам трьох перевізників – «Сервіс-Люкс”, “Санавто”, “Еліт-Експрес». За наслідками події поліція доправила до відділку 32 людини. Директорка «Санавто» та «Сервіс-Люксу» в інтерв’ю нашому телеканалу звинуватила у рейдерстві одного з засновників підприємства «АТП-Стріла».

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь